برگزاری موفق کنفرانس های داده کاوی ایران
با حضور شرکت کنندگانی از صنایع گوناگون کشور
کنفرانس های داده کاوی ایران شامل نهمین کنفرانس داده کاوی ایران، دومین کنفرانس داده کاوی در مدیریت شهری و دومین کنفرانس داده کاوی در بانکداری با حضور شرکت کنندگانی از صنایع گوناگون کشور در روزهای 29 و 30 آذرماه 1394 در هتل المپیک تهران با موفقیت برگزار گردید. صنایع برق، آب، گاز، نفت، مخابرات و دیتا، مدیریت شهری، بانکداری، فولاد، خودروسازی، پست، پلیس، دانشگاه، صنایع تولیدی و ..از جمله شرکت کنندگان در کنفرانس های داده کاوی ایران بودند.
دانش نوین داده کاوی تنها راه حل مسایل و مشکلات جامعه است
دکتر جمال شهرابی دبیر کنفرانس در مراسم افتتاحیه اعلام کرد
دکتر جمال شهرابی دبیر کنفرانس و بنیانگذار دانش داده کاوی در کشور در سخنان خود در مراسم افتتاحیه با تاکید بر اهمیت و ضرورت بکارگیری دانش داده کاوی تاکید نمود که امروزه راهکار بهینه برای حل مشکلات و مسایل کشور هوشمندسازی کلیه اجزای کشور از طریق بکارگیری دانش داده کاوی برای کشف دانش پنهان درون داده های سازمان ها و ارکان کشور است. دکتر شهرابی با اعلام خرسندی از اقبال فزاینده بخش های مختلف کشور به بکارگیری دانش داده کاوی حضور نمایندگان صنایع بسیار گوناگون کشور در کنفرانس امسال را نویدبخش فردایی بهتر دانست.
سخنرانی دکتر یزدیان عضو هیات عامل سازمان فن آوری اطلاعات کشور
در مراسم افتتاحیه کنفرانس های داده کاوی ایران
آقای دکتر یزدیان عضو هیات عامل سازمان فن آوری اطلاعات ایران سخنران مراسم افتتاحیه کنفرانس های داده کاوی ایران بود. ایشان ضمن ارائه آمار و اطلاعاتی از جایگاه جهانی فن آوری اطلاعات ایران، رتبه کشور در بین کشورهای جهان را زیبنده کشور ندانسته و بر تلاش روزافزون بر تعالی جایگاه فن آوری اطلاعات کشور تاکید کرد. دکتر یزدیان همچنین با اشاره به افزایش روزافزون داده ها، داده کاوی را ضرورتی غیرقابل انکار برای حل مسایل کشور دانست. دکتر یزدیان از تنوع و گستردگی شرکت کنندگان در کنفرانس به عنوان شاخصی ارزشمند در گسترش دانش
ایجاد کانال اجتماعی
توسط آقای دکتر جمال شهرابی
به منظور ارتباط با دوستداران و علاقه مندان دانش نوین داده کاوی، هوش مصنوعی و هوشمندی کسب و کار کانال اجتماعی "داده کاوی ایران" توسط دبیرخانه دائمی کنفرانس های داده کاوی ایران ایجاد گردید. در این کانال آخرین یافته ها، اخبار، دستاوردها و رویدادهای بین المللی و ملی داده کاوی، هوش مصنوعی و هوشمندی کسب و کار ارایه خواهد گردید. برخی پست های این کانال تاکنون بیش از 4000 دیده شده است.
اولین و بزرگترین مجری طرح ها و پروژه های داده کاوی و هوش تجاری کشور
بخش پژوهش موسسه پژوهشی داده کاوی گیتا
بخش پژوهش موسسه پژوهشی داده کاوی گیتا به عنوان اولین و بزرگترین مجری طرح ها و پروژه های داده کاوی و هوش تجاری کشور پروژه های متعددی را در صنایع مختلف کشور با موفقیت به انجام رسانده و یا در دست اجرا دارد. بخش پژوهش دارای دپارتمان های تخصصی بانکداری، مدیریت شهری، بیمه، صنعت معدن تجارت، آب و برق، مخابرات و ارتباطات و همچنین بازاریابی و ارتباط با مشتریان میباشد. این دپارتمان های تخصصی با برخورداری از متخصصین داده کاوی و هوش تجاری با اشراف به نیازهای صنایع و الگوریتم های داده کاوی، مجری پروژه های متعدد می باشند.
اعلام برنامه دومین کنفرانس داده کاوی در بانکداری
اعلام برنامه دومین کنفرانس داده کاوی در مدیریت شهری
دومین کنفرانس داده کاوی در بانکداری
اعضای شورای تخصصی دومین کنفرانس داده کاوی در بانکداری
آغاز ثبت نام مقالات پذیرفته شده
برگزاری موفق کنفرانس های داده کاوی ایران
دانش نوین داده کاوی تنها راه حل مسایل و مشکلات جامعه است
سخنرانی دکتر یزدیان عضو هیات عامل سازمان فن آوری اطلاعات کشور
ایجاد کانال اجتماعی " داده کاوی ایران" در تلگرام
اولین و بزرگترین مجری طرح ها و پروژه های داده کاوی و هوش تجاری کشور
کنفرانس داده کاوی ایران
کنفرانس داده کاوی ایران
دبیرخانه دائمی
* تلفن: 22497283

تلفکس: 22497293

ایمیل:
 Info@irandatamining.com 
I R A N   D A T A M I N I N G    2013
لینک های کاربردی
فروشگاه
پورتال کنفرانس ها
بانک مقالات
نشریه اینترنتی
ارتباطات
تماس با ما
دفاتر داده کاوی در استان ها
ارتباط با صنعت
کلیه حقوق این سایت برای دبیرخانه دائمی کنفرانس داده کاوی ایران محفوظ است.
Powered By ParsPro.ir / Tyros 2013 Technology Team